• Barbie: Fairytopia

    ★★★

  • Barbie in The 12 Dancing Princesses

    ★★★

  • Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

    ★★★

  • Happy End

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Half Moon

    ★★★

  • Anna Karenina

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Inception

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • Liv & Ingmar

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Mum's Guest

    ★★★

  • The BFG

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • African Violet

    ★★★

  • Sara

    ★★★