• Frances Ha

    ★★★★★

  • Oasis

    ★★★★★

  • Le Samouraï

    ★★★★★

  • Kes

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Film

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Ballad of Tara

    ★★★★★

  • Belle de Jour

    ★★★★★

  • City Lights

    ★★★★★

  • Sunset Boulevard

    ★★★★★

  • All About Eve

    ★★★★★

  • The Dreamers

    ★★★★★

  • Hamlet

    ★★★★★

  • Underground

    ★★★★★

  • Another Year

    ★★★★★

  • The Best Years of Our Lives

    ★★★★★