chaotic neutral has logged 15 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Athlete A

Athlete A

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Antiviral

Antiviral

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Donald Glover: Weirdo

Donald Glover: Weirdo

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Dog's Purpose

A Dog's Purpose

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry