Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • The Living

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Robert Wilson: The Beauty of the Mysterious

    ★★★★

  • The 355

  • Paul Newman, Behind Blues Eyes

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • BuzzFeed Unsolved: The Making of the Final Investigation

    ★★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Legacy of Chucky

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Jim Morrison: The End

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Best of the 60s: The Story of Ready, Steady, Go!

  • I Am Alfred Hitchcock

    ★★★★