Sort by
  • The Menu

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Invisible Man

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • The Lighthouse

  • Avengers: Endgame

  • Booksmart

    ★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Us

  • Captain Marvel

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • The Hug

    ½

  • Venom

  • A Star Is Born

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★½

  • Black Panther

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

  • Lady Bird

  • The Shape of Water

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Split

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

  • Captain America: Civil War

  • Hush

    ★★★

  • Deadpool

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Krampus

    ½