Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★★½

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Cloudy with a Chance of Christmas

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Designing Christmas

    ★★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

  • She Said

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Good Night Oppy

    ★★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Anything's Possible

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Unrivaled: Red Wings v Avalanche

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • My Fake Boyfriend

    ★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★