Sort by
  • BEEF

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★

  • Wild Isles

    ★★★★

  • 65

  • Rye Lane

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • The Holiday Sitter

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Christmas on Mistletoe Farm

    ½

  • Suzume

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Ajoomma

    ★★½

  • Till

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Winter Boy

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★½

  • The inspection

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★

  • Blue Jean

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • Hanging Gardens

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Close

    ★★★½

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Plan 75

    ★★★

  • God's Creatures

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • The Eight Mountains

    ★★

  • Top Gun: Maverick

  • Lonesome

    ★★

  • Dinosaurs - The Final Day with David Attenborough

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Alcarràs

    ★★★