Sort by
  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Fenced In

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • A Perfect Pairing

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Business Proposal

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The In Between

    ½

  • The Privilege

    ½

  • Through My Window

    ½

  • Lulli

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★★½

  • The Whole Truth

    ½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Just Short of Perfect

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Hypnotic

  • Friendzone

    ★½

  • There's Someone Inside Your House

  • Fever Dream

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Prey

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

    ½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★★

  • Blood Red Sky

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Father Who Moves Mountains

    ½

  • Loki

    ★★★★★

  • Awake

    ★★½

  • Blue Miracle

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ½

  • Don't Kill Me

    ½

  • SAS: Red Notice

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Vincenzo

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • The Dig

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Sweet Home

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Swarm

    ★★★½