Sort by
  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • Role Play

    ★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★½

  • Family Switch

    ★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★½

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Strays

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★★