Sort by
  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Foe

    ★★

  • No One Will Save You

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ½

  • Dead Ringers

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Talk to Me

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½