Sort by
  • Govinda Naam Mera

    ★★★

  • Drishyam 2

    ★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★½

  • Uunchai

    ★★★½

  • Mili

    ★★★½

  • Tara vs Bilal

    ★★★

  • Thank God

    ★★

  • Doctor G

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★½

  • Fakt Mahilao Maate

    ★★★½

  • Darlings

    ★★★

  • Sita Ramam

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★★½

  • JugJugg Jeeyo

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ante... Sundaraniki!

    ★★★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★★

  • Jayeshbhai Jordaar

    ★★½

  • Thar

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Runway 34

    ★★★

  • Jersey

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • Badhaai Do

    ★★★★½

  • Gehraiyaan

    ★★★

  • Shyam Singha Roy

    ★★★½

  • Atrangi Re

    ★★★½

  • 83

    ★★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Chandigarh Kare Aashiqui

    ★★½

  • The Hating Game

  • Jhimma

  • Dhamaka

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Meenakshi Sundareshwar

  • Sooryavanshi

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Shiddat

    ★★★

  • Chehre

  • Bell Bottom

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Shershaah

  • Mimi

    ★★★½

  • Feels Like Ishq

  • Toofaan

  • Sara'S

    ★★★½

  • Haseen Dillruba

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Ray

  • Sherni

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Skater Girl

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Sardar Ka Grandson

    ★★½

  • Radhe

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Ajeeb Daastaans

    ★★★½

  • Pagglait

    ★★★½

  • Sandeep Aur Pinky Faraar

    ★★★

  • The Girl on the Train

  • To All the Boys: Always and Forever

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Great Indian Kitchen

  • Tribhanga

  • Paava Kadhaigal

  • Indoo Ki Jawani