Sort by
  • Christmas with You

    ½

  • One Delicious Christmas

    ★½

  • Falling for Christmas

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Halloween Ends

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • The Breach

    ★★★

  • Glorious

    ★½

  • The Harbinger

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Orchestrator of Storms: The Fantastique World of Jean Rollin

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★½

  • Swallowed

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Unhuman

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Torn Hearts

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Moloch

    ★★½

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • Firestarter

    ★★½

  • The Valet

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Killer: A Girl Who Deserves to Die

    ★★

  • Virus:32

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Fast & Feel Love

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Madelines

    ★★

  • Night's End

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Hypochondriac

    ★★½

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Cellar

    ★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Ledge

    ★½