Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Infrared

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Last Radio Call

    ★★

  • The Backrooms (Found Footage)

  • LCD Soundsystem Holiday Special

    ★★★

  • Heatwave

  • Light Years

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Matrix Collection

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Nett av bortkomne inntrykk

  • Light Cemetery

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Will to Act Rashly

  • Ekvilibrium

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★