• X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Tlamess

    ★★★★

  • Ivan's Childhood

    ★★★★

  • Angst

    ★★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Enter the Void

    ★★★★★

  • Melancholia

    ★★★★★

  • Knight of Cups

    ★★★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★★★

  • Reaction

    ½

  • It's Fine

    ½

  • Game Over

    ½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ½

  • Shazam!

    ½

  • Kill Dil

    ½

  • Never Back Down: No Surrender

    ½