Sort by

marcricov has logged 15 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Matthias & Maxime

Matthias & Maxime

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Poltergeist III

Poltergeist III

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Acrimony

Acrimony

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wasp Network

Wasp Network

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Beautiful Person

The Beautiful Person

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Crash

Crash

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Emanuelle in America

Emanuelle in America

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Greed

Greed

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
A Night in Heaven

A Night in Heaven

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shirley

Shirley

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The High Note

The High Note

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Corpus Christi

Corpus Christi

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry