• A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Till Death

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • Untitled Horror Movie

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Scare Us

    ★★

  • The Djinn

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Power

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★½

  • The Devil Below

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Son

    ★★★½

  • School's Out Forever

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Castle Freak

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Retreat

    ★★

  • Kindred

    ★★★★

  • The Superdeep

    ★★

  • Come Play

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Banishing

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Butchers

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★

  • The Last Thanksgiving

    ★½

  • Hosts

    ★★½

  • Bloodthirsty

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★

  • Violation

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • The Owners

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Slaxx

    ★★½

  • The Funeral Home

    ★★½

  • The Reckoning

    ★★½

  • Shortcut

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • The Toll

    ★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • Ghosts of War

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • Skull: The Mask

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Honeydew

    ★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★