MarMar has logged 16 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★½
Edit this entry  
22
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Slice

Slice

2018
×
Edit this entry  
21
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Bodysnatch

Bodysnatch

2018
×
½
Edit this entry  
17
The Long Dumb Road

The Long Dumb Road

2018
×
★★
Edit this entry  
16
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★
Read prior review Edit this entry  
15
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Edit this entry  
14
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★½
Edit this entry  
05
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry