• Jockey

    ★★

  • Flee

    ★★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Changeling

    ★★★½

  • Pee-wee's Big Adventure

    ★★★★

  • Bound

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

  • Tom & Jerry

  • Lamb

    ★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Together Together

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½