Sort by
  • The Ancestral

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • SLC Punk

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • A Grin Without a Cat

    ★★★★

  • The Bitter Tears of Petra von Kant

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • Batman Forever

    ★★★★★

  • Late Spring

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★★