Q has logged 13 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Post

The Post

2017
×
Read the review Edit this entry  
12
The Commuter

The Commuter

2018
×
★½
Edit this entry  
11
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Wonder

Wonder

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Raw

Raw

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Edit this entry