Maria has logged 13 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Victoria

Victoria

2015
×
★★½
Edit this entry  
12
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Time Freak

Time Freak

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
White Lie

White Lie

2019
×
★★
Edit this entry  
16
Music

Music

2021
×
½
Edit this entry  
10
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★½
Edit this entry  
08
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★½
Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★
Edit this entry  
30
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★★
Edit this entry