Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Sands Between

  • Help

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Untold: Breaking Point

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

  • Candyman

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Blue Weekend

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★½

  • Save Ralph

  • The Fallout

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★

  • Twist