Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Defending Jacob

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Hair Love

    ★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • After

    ★½

  • Ott Tänak - The Movie

    ★★★

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Truth and Justice

    ★★★½

  • Kitbull

    ★★★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Bumblebee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Phantom Owl Forest

    ★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Pip

    ★★½