Sort by
  • Pathaan

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Drop Out

  • Teambuilding

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • I Have No Legs, and I Must Run

  • Joyride

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Close

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Broker

    ★★★★

  • 1976

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Domingo and the Mist

    ★★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★½

  • Metronom

    ★★★★

  • Rebel

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★★½