Sort by

mari has logged 16 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Ring

The Ring

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
Read the review Edit this entry  
22
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Inferno

Inferno

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Triangle

Triangle

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Cry-Baby

Cry-Baby

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry