Sort by
  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Cristela Alonzo: Middle Classy

  • 38 at the Garden

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Incantation

    ★½

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • Louis C.K.: Sorry

  • Station Eleven

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½