Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Babysitter

    ★★

  • The House

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Superheroes

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • On Our Watch

    ★★

  • Marilyn's Eyes

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • America Latina

    ★★★

  • Lovely Boy

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★★★½

  • The Catholic School

    ★★

  • Happening

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Lead Me Home

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Mondocane

    ★★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Three Floors

    ★★★½

  • Small Body

    ★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • To Chiara

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ½

  • Bestia

    ★★★

  • Three Songs for Benazir

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Four Roads

    ★★★★

  • Audible

    ★★★½