Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • True Spirit

    ★★

  • Mutt

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★½

  • The Old Way

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Why The Nativity

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Sr.

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½