Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Nimona

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Blue Giant

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★★