marsha has logged 10 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry