• Thunder Over the Plains

    ★★★★

  • Smoke Signals

    ★★★½

  • Continental Divide

    ★★★

  • Cheyenne Autumn

    ★★★½

  • Man in the Saddle

    ★★★

  • Gas Food Lodging

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Day of the Outlaw

    ★★★★★

  • Crime Wave

    ★★★★

  • The Sisterhood

    ★★

  • Futuresport

    ★★

  • Riding Shotgun

    ★★★★

  • Poison Ivy

    ★★

  • The Safecracker

    ★★

  • The Cobweb

    ★★★★

  • The Last Command

    ★½

  • The Eternal Sea

    ★★★½

  • Legacy of the 500,000

    ★★★½