Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • The Flash

    ★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Matildas: The World at Our Feet

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Last Stop Larrimah: Murder Down Under

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Sins of Our Mother

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey