Sort by

Martijn has logged 24 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Unacknowledged

Unacknowledged

2017
×
★★
Edit this entry  
31
The Rift

The Rift

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Opium and the Kung Fu Master

Opium and the Kung Fu Master

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cry of the Banshee

Cry of the Banshee

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Jallikattu

Jallikattu

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
King of Thieves

King of Thieves

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Avengement

Avengement

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Silverado

Silverado

1985
×
★★★½
Edit this entry  
13
Game Over

Game Over

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Thing

The Thing

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Inuyashiki

Inuyashiki

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Us

Us

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
ReMastered: Massacre at the Stadium

ReMastered: Massacre at the Stadium

2019
×
★★½
Edit this entry  
03
Godzilla vs. Mechagodzilla

Godzilla vs. Mechagodzilla

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Thief

Thief

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hunter Killer

Hunter Killer

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Taxi 5

Taxi 5

2018
×
½
Read the review Edit this entry