• Project X

    Project X

    ★★★★

    Yo solo quiero salir de joda con Miles Teller, es mucho pedir? :(

  • Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

    Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

    ★★★★★

    Linda Cardellini en un traje de latex naranja.
    A CULTURAL RESET.

  • Scooby-Doo

    Scooby-Doo

    ★★★★★

    saw this motherfucking masterpiece yesterday, drunk as fuck, best day of my life.

  • Enola Holmes

    Enola Holmes

    Enola Holmes? More like shut the fuck up bitch stop looking at me I won’t answer you, whack ass hoe

  • Sanshiro Sugata

    Sanshiro Sugata

    ★★★★

    Épica esa transición, no la supero.

  • Rolling Infinity

    Rolling Infinity

    A pleno🙌🏻✨🎬

  • Tenet

    Tenet

    ★½

    Nadie: 
    El malo: fua viste que soy re malo? Tengo acento ruso y fajo a mi esposa🥱🤪
    Nolan: ja soy re inteligente

  • Yesterday

    Yesterday

    ★★

    It’s chewsday innit

  • Cheats

    Cheats

    ★★★★★

  • Unpregnant

    Unpregnant

    ★★★½

    “We’re gay and we’re pregnant!!!” 
    But seriously tho where’s season 2 of Euphoria?

  • Love, Simon

    Love, Simon

    ★★½

    is it just me or is this unrealistic as fuck? still not trash

  • Scream 4

    Scream 4

    ★★★★

    we all collectively slept on how much Emma Roberts popped off on this one😭