Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★★

  • Over the Moon

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

    ★★★