sara has logged 17 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dumbo

Dumbo

1941
×
★★★
Edit this entry  
31
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★
Edit this entry  
29
Table 19

Table 19

2017
×
Edit this entry  
28
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Finest Hours

The Finest Hours

2016
×
★★
Edit this entry  
26
The 5th Wave

The 5th Wave

2016
×
Edit this entry  
22
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lorax

The Lorax

2012
×
★★★
Edit this entry  
15
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★
Edit this entry  
15
The Book Thief

The Book Thief

2013
×
★★★
Edit this entry  
14
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Flatliners

Flatliners

1990
×
★★★
Edit this entry  
04
17 Again

17 Again

2009
×
★★
Edit this entry  
04
Along Came Polly

Along Came Polly

2004
×
★★
Edit this entry  
02
Life

Life

2017
×
★★★
Edit this entry