Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Our Father

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Forgive Us Our Trespasses

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Una Navidad con Samantha Hudson

    ★★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Landscapers

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★★