Sort by
  • Blade of the 47 Ronin

    ★★

  • The Visitor

    ½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★½

  • Persuasion

  • Along for the Ride

  • Spin Me Round

    ★★

  • The Batman

  • Alice

    ★½

  • Maps and Mistletoe

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Black Friday

    ★★

  • Snowed In for Christmas

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Apex

    ½

  • Britney vs. Spears

    ★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • Dune

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • After We Fell

    ½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • He's All That

  • Jolt

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • The House of Flowers: The Movie

  • False Positive

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★½

  • No Man of God

    ★★★

  • Infinite

  • Awake

  • Oslo

    ★★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

  • The Woman in the Window

    ★½

  • The Djinn

    ★★½

  • Finding You

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • We Broke Up

    ★½

  • Vanquish

  • Thunder Force

    ½

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Unholy

  • A Week Away

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Deadly Illusions

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Sentinelle

    ★★

  • TINA

    ★★★★

  • Language Lessons

    ★★★★

  • Cosmic Sin

  • Son

    ★★

  • Cherry

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Silk Road

    ★½

  • Me You Madness

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Squared Love

    ½

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Space Sweepers

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★