Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Home Team

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Dual

    ★★★★

  • Redeeming Love

    ★★

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Sex Appeal

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★★