• To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • The Devil All the Time

  • The Lovebirds

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Looking for Alaska

    ★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Ma

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★