• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Psych 3: This Is Gus

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • Halloween Kills

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Joker: Put on a Happy Face

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Underwater

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Holiday in the Wild

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Batman: Hush

    ★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★