Sort by
  • White Noise

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Royalteen

  • Bare Feet

  • The Last Movie Stars

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

  • Daddy!

  • Jon Stewart: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Unicorn

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

  • Blame

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Norm Macdonald Had a Secret

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The Making of: The French Dispatch

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • A Love Song

    ★★★★

  • The Surprise Visit

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Baby

  • The King's Man

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Something's Coming: West Side Story

  • Alec Baldwin: Unscripted

  • West Side Story

    ★★★★

  • Returning, Again

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

  • Red Notice

  • Concessions

    ★★★★★

  • No Dye

  • Valor & Sacrifice

  • Eternals

    ★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • How do you take it?

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Uganda

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Ennio

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½