RSS feed for maskull

maskull has logged 374 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
The Lawnmower Man

The Lawnmower Man

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Phantom of the Mall: Eric's Revenge

Phantom of the Mall: Eric's Revenge

1989
×
★★
Edit this entry  
05
Ghost of Camp Blood

Ghost of Camp Blood

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Land of Death

Land of Death

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Camp Cold Brook

Camp Cold Brook

2018
×
★★
Edit this entry  
02
Inoperable

Inoperable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Courage of the North

Courage of the North

1935
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Bottoms Up

Bottoms Up

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Terror on Tour

Terror on Tour

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
2012: Curse of the Xtabai

2012: Curse of the Xtabai

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
All You've Got

All You've Got

2006
×
★★
Edit this entry  
01
Killjoy 3

Killjoy 3

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Dream Cruise

Dream Cruise

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Pledge Night

Pledge Night

1990
×
★★
Edit this entry  
29
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Young Blood, Fresh Meat

Young Blood, Fresh Meat

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Asylum: the Lost Footage

Asylum: the Lost Footage

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Cupid

Cupid

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Creature Lake

Creature Lake

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Dead Stop

Dead Stop

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Itsy Bitsy

Itsy Bitsy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Unmasked Part 25

Unmasked Part 25

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Badoet

Badoet

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Megalodon

Megalodon

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Jurassic Shark

Jurassic Shark

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
5 Headed Shark Attack

5 Headed Shark Attack

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Orphan Killer

The Orphan Killer

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Hulk Blood Tapes

Hulk Blood Tapes

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Monsters in the Woods

Monsters in the Woods

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Home Alone: The Holiday Heist

Home Alone: The Holiday Heist

2012
×
★★
Edit this entry  
18
Mr. 365

Mr. 365

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Sense, Sensibility & Snowmen

Sense, Sensibility & Snowmen

2019
×
★★
Edit this entry  
08
Sword Art Online: Extra Edition

Sword Art Online: Extra Edition

2013
×
★★
Edit this entry  
01
Enchanted Christmas

Enchanted Christmas

2017
×
★★
Edit this entry  
01
Underground Lizard People

Underground Lizard People

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Z Rex The Jurassic Dead

Z Rex The Jurassic Dead

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★
Edit this entry  
04
I Eat Your Skin

I Eat Your Skin

1971
×
★★
Edit this entry  
01
Son of Kong

Son of Kong

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Bikini Swamp Girl Massacre

Bikini Swamp Girl Massacre

2014
×
★★
Edit this entry  
29
The Living Coffin

The Living Coffin

1959
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Snow Creature

The Snow Creature

1954
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Dead Body

Dead Body

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Blair Witch

Blair Witch

2016
×
★★
Read prior review Edit this entry  
09
Fear The Forest

Fear The Forest

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Nothing but Trouble

Nothing but Trouble

1991
×
★★
Read the review Edit this entry