RSS feed for maskull
  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Big Legend

    ★★★

  • Alex & Me

    ★★★

  • Okko's Inn

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Tag

    ★★

  • Lake Placid: Legacy

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Ouija House

    ★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Corbin Nash

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★

  • The Miracle Season

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Rampage

    ★★★

  • Honey: Rise Up and Dance

    ★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★★

  • Hell's Kitty

  • Batman Ninja

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★★

  • The Ranger

    ★★½

  • Wildling

    ★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Support the Girls

    ★★★½

  • Tomb Invader

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 2

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Death Wish

    ★★★½

  • Ghost of Camp Blood

    ★★

  • House Shark

    ★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Bad Apples

    ★★★½

  • Braven

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★

  • Summer of 84

    ★★★½

  • Proud Mary

    ★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★

  • Day of the Dead: Bloodline

    ★★½

  • Rocky Mountain Christmas

    ★★★½

  • Bright

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Carnivore: Werewolf of London

    ★½

  • Inoperable

    ★★

  • A Joyous Christmas

    ★★½

  • Purgatory Road

    ★★★★

  • Valentine

    ★★★

  • Boar

    ★★★

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Enchanted Christmas

    ★★

  • It Kills: Camp Blood 7

    ★★★½

  • A Song for Christmas

    ★★★★

  • The Elf

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Primal Rage

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★