Sort by
  • Killers of the Flower Moon

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Making of The Last of Us

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • 2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

  • Blue's Big City Adventure

  • A Christmas Story Christmas

    ★½

  • The Picture Taker

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Amsterdam

  • Devotion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Women Talking

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Living

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★