• House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Death of David Cronenberg

    ½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Superhost

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • Demonic

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Val

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Retreat

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Power

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Prisoners of the Ghostland

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Prime Time

    ★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Mank

    ½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Cadaver

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Itchy Fingers

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★½

  • Run

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★½

  • Caveat

    ★★★½

  • Death of Me

    ½

  • Bloodthirsty

    ★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★½

  • Violation

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ½

  • The Stranger by the Shore

    ★★★½

  • Come True

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • Lucky

    ★½

  • PVT Chat

    ½

  • The Reckoning

    ½

  • Uncle Peckerhead

  • Host

    ★★★½

  • Becky

    ★★