Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★½

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Respect

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Annette

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Deadly Illusions

    ½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

    ½

  • Chaos Walking

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Passing

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Little Things

  • WandaVision

  • Music

    ½