Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Dog Gone

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★