Sort by
  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Narco-Saints

  • Love in the Villa

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • Squid Game

  • Malignant

    ★½

  • Operation Hyacinth

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • The 8th Night

    ★★

  • I Hate Kids

  • Lindemann: Live in Moscow

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Making The Irishman

  • Clouds

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Dark Forces

    ★½

  • Deliver Us from Evil

    ★★★

  • Steel Rain 2: Summit

    ★★

  • Peninsula

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Fight for Greenland

  • Time to Hunt

    ★★★

  • The Closet

    ★★★

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Zola

    ★★★

  • The Collaboration Of A Lifetime: Scorsese’s Epic The Irishman

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Ashfall

    ★★

  • Start-Up

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Klaus

    ★★★½

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • The Present

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Climbers

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Monty and the Street Party

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Strangers From Hell

  • Ema

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

  • NiNoKuni

    ★★

  • Shanghai Fortress

    ★½

  • One Piece: Stampede

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • EXIT

    ★★★★

  • The Divine Fury

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The White Storm 2: Drug Lords

    ★½