Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Doraemon: Nobita's Sky Utopia

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Paul T. Goldman

  • M3GAN

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • Hellraiser

  • Smile

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Aftersun

    ★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Brian and Charles

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Shepherd

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Cosmic Dawn

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★